Zajęcia dla dzieci w wieku 7-15 lat

Robotyka LEGO

Zanurz swoje dziecko w fascynującym świecie robotyki LEGO w samym sercu Płocka!

Czy Twoje dziecko marzy o odkrywaniu tajemnic technologii i budowaniu własnych świwelacji? Mamy coś wyjątkowego dla niego! Rozpoczynamy kursy z robotyki LEGO w Galerii Wisła, specjalnie dostosowane dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat.

Dlaczego warto zapisywać dziecko na nasze zajęcia?

  1. Inspirujące Projekty LEGO: Dzieci będą miały okazję zbudować własne roboty z klocków LEGO, rozwijając kreatywność i zdolności inżynieryjne.

  2. Nauka Przez Zabawę: Nasze zajęcia łączą edukację z zabawą, pozwalając dzieciom czerpać radość z nauki poprzez interaktywne doświadczenia.

  3. Rozwój Umiejętności: Poprzez uczestnictwo w kursach, dzieci rozwijają logiczne myślenie, zdolności problemowe, a także doskonalą umiejętności współpracy w grupie.

  4. Doświadczeni Prowadzący: Nasze zajęcia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy są pasjonatami robotyki i potrafią przekazać tę pasję dzieciom.

Gdzie i kiedy odbywają się zajęcia?

Miejsce: Bawialnia Edukacyjna Academia Robotica, Galeria Wisła Czas: 5 spotkań, każde trwające 2 godziny

Koszt kursu:

  • 350 zł (grupa starsza)
  • 330 zł (grupa młodsza) z robotyki
  • 380 zł z programowania

Jak zapisywać się na zajęcia?

Wystarczy wysłać SMS pod numer 511-467-051 o treści: Imię i Nazwisko dziecka, wiek dziecka, godzina zajęć, nazwa kursu (np. Jaś Kowalski, 10 lat, godz 11:00, Spike Prime). Zapisy są ograniczone do 14 osób w każdej grupie, więc nie zwlekaj – zapisz swoje dziecko już teraz na fascynującą podróż w świat robotyki i programowania!

 

Zapisz się już dziś na nasze najlepsze kursy programowania w Python!