Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Googlemaps has a deprecated constructor in /home/robotica/domains/robotica.edu.pl/public_html/application/libraries/Googlemaps.php on line 16
Warsztaty weekendowe - od września 20

TRZECI ETAP – WARSZTATY Z ROBOTYKI i PROGRAMOWANIA

Terminy kursów weekendowych 2023/2024
LOKALIZACJA: Bawialnia Edukacyjna Academia Robotica w Galerii Wisła
STARTER: 23 IX, godz. 9:00

TERMINY: sobota, godz. 9:00 lub 11:00

- KURS I: 30 IX, 14 X, 28 X, 18 XI, 2 XII; 

- KURS II: 16 XII, 3 II, 17 II, 9 III, 23 III;

- KURS III: 13 IV, 27 IV, 11 V, 25 V, 7 IX.

Grupa młodsza  (5-9 lat) Lego WeDo 2.0
Grupa starsza (9-13 lat) Lego Spike Prime 
MAMY TO jako pierwsi i jedyni w Płocku! 

Zapisy - SMS pod numer 511-467-051  o treści: Imię i Nazwisko dziecka, wiek dziecka, dzień zajęć, (np. Jaś Kowalski, 10 lat, wtorek).
Wysłanie SMSa automatycznie powoduje zapisanie dziecka, oddzwaniamy tylko wtedy kiedy dziecko nie zostanie zakwalifikowane.

Jeśli okaże się, że Bawialnia Edukacyjna i warsztaty pokazowe to zdecydowanie za mało, by móc rozwijać pasje Twojego dziecka to zapraszamy na warsztaty z robotyki i programowania. Jest to najbardziej zaawansowany etap robotycznej przygody Twojego dziecka. Warsztaty z robotyki i programowania obejmują 5 spotkań, podczas których przygotowujemy młodych adeptów robotyki m.in. do FIRST Lego League. Jest to cykl zajęć, które uczą kreatywnego myślenia nastawionego na rozwiązywanie zadań oraz poznawanie otaczającego nas świata nauki. Twoje dziecko pod okiem wykwalifikowanych trenerów zdobędzie wiedzę, którą będzie mogło wykorzystać w przyszłości.
Zajęcia bazują na oryginalnej licencji Lego Education opartej o używany w przemyśle i badaniach naukowych system LabVIEW firmy National Instruments.
 
Nasze warsztaty są idealnym rozwiązaniem dla młodych osób, które pasjonują się światem programowania i kodowania. Jest to idealny start, pozwalający w przyszłości kontynuować pasje z dzieciństwa, które z czasem mogą przerodzić się w pomysł na dorosłe życie.
Zajęcia odbywają się w Bawialnii Edukacyjnej Academia Robotica w Galerii Wisła.
Każdy kurs obejmuje 5 spotkań, a cena kursu wynosi 350 zł (grupa starsza), 330 zł (grupa młodsza) z robotyki i 380 zł z programowania.
Wpłaty za zajęcia dokonujemy na pierwszym 

Autorem programu zajęć jest m. in. Tomasz Wysocki – pasjonat LEGO i nauczyciel informatyki, programowania i druku 3D w najlepszych płockich Liceach Ogólnokształcących.

Zapisy - SMS pod numer 511-467-051  o treści: Imię i Nazwisko dziecka, wiek dziecka, godzina zajęć, nazwa kursu (np. Jaś Kowalski, 10 lat, godz 11:00, kurs triki ułatwiające życie).

Wysłanie SMSa automatycznie powoduje zapisanie dziecka, oddzwaniamy tylko wtedy kiedy dziecko nie zostanie zakwalifikowane.

Limit miejsc w każdej grupie - 14 osób