Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Googlemaps has a deprecated constructor in /home/robotica/domains/robotica.edu.pl/public_html/application/libraries/Googlemaps.php on line 16
Robotyka LEGO Płock warsztaty

Podstawowym celem tego programu jest zainteresowanie dzieci takimi dziedzinami jak robotyką, informatyka, czy fizyka, które nie zawsze kojarzą się z dobrą zabawą i odkrywaniem. Dzieciństwo to etap życia, na którym jesteśmy najbardziej ciekawi świata. Dlatego uczniowie i przedszkolaki wprost chłoną wiedzę. Pomaga w tym nasze praktyczne podejście do jej przekazywania. Instruktorzy pod czas pokazu wykorzystują narzędzia dzięki którym nauka jest doświadczalna przez co znacznie łatwiej ją zapamiętujemy.


Lekcje realizowane są w dowolnym miejscu więc bez problemu możemy je zorganizować zarówno na sali wykładowej jak i na stołówce wiejskiej szkoły. Czas trwania to od 45 minut do 120 minut. Staramy się być elastyczni, dostosowujemy się do potrzeb i możliwości klienta. Nasze warsztaty prowadzimy w placówkach publicznych, a także w przedszkolach i szkołach prywatnych. Spotykamy się z ludźmi z pasją, którzy chcą aby ich dzieci miały szansę na bliskie spotkanie z nauką.

W trakcie takiej lekcji dostosowujemy poziom trudności do uczestnika tak, aby się nie nudził i miał okazję “namacalnie” doświadczyć nauki. Spotkania są interaktywne. Mamy przygotowane roboty do walk sumo, podróży kosmicznych, zawodów strzeleckich ect. w trakcie spotkań dzieci mogą bawić się robotami wszytko po to aby ośmieliły się i zechciały wziąć udział w pełnowymiarowych warsztatach.

Warsztaty z robotyki odbywają się zwykle w grupach 12-18 osobowych w sali lekcyjnej z wydzielonym miejscem na podłodze do testowania konstrukcji. 


Koszt lekcji pokazowej to 25 zł od dziecka za godzinę plus dojazd w zależności od odległości od Płocka.