Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Googlemaps has a deprecated constructor in /home/robotica/domains/robotica.edu.pl/public_html/application/libraries/Googlemaps.php on line 16
Robotyka LEGO Płock warsztaty

Zapraszamy na niezapomniane wakacje do Bawialni Edukacyjnej Academia Robotica w Galerii Wisła❗️
Przygotowaliśmy dla Państwa pięciodniowe warsztaty, które umożliwią dzieciom kreatywne spędzenie czasu, przepełnionego nauką i praktycznymi zajęciami rozwijającymi umiejętności z różnych dziedzin????
Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję zapoznać się z robotyką Lego® i skorzystać z trzech różnych wariantów zajęć: Lego WeDo2.0, Spike Prime oraz Mindstorms. Będą także programować w wirtualnej rzeczywistości w grze Minecraft® oraz tworzyć swoje własne gry w Roblox ????Ponadto, dzieci będą miały możliwość wzięcia udziału w zajęciach ruchowych z  KINECT®, które pozwolą na aktywny spędzenie wolnego czasu ????
Dodatkowo, zapewniamy także przerwę na drugie śniadanie oraz zdrową przekąskę. ????
Warsztaty prowadzone będą przez naszych wykwalifikowanych instruktorów w godzinach 9.00 – 12.45. Po zakończeniu zajęć istnieje możliwość zostawienia dziecka na dłużej w naszej bawialni.????
➡️Uwaga! Uwaga! ⬅️
Do końca maja mamy dla Państwa również niesamowitą promocję - koszt pięciodniowych warsztatów wynosi jedyne 549zł! ????
Po upływie tego terminu cena rekularna wynosić będzie 649zł. ????
W ramach naszej oferty uczestnicy będą mieli dostęp do wszystkich opisanych atrakcji oraz materiałów potrzebnych do uczestnictwa w zajęciach ????
Nie czekaj i zapisz swoje dziecko już dziś, aby miło i pożytecznie spędziło z nami wakacje w Bawialni Edukacyjnej Academia Robotica! ????

 


Powrót