Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Googlemaps has a deprecated constructor in /home/robotica/domains/robotica.edu.pl/public_html/application/libraries/Googlemaps.php on line 16
Warsztaty STARTER

DRUGI ETAP – WARSZTATY STARTER

Zajęcia tylko dla osób, które nie uczestniczyły wcześniej w warsztatach.
 
W sytuacji, gdy Bawialnia Edukacyjna to za mało, a Twoje dziecko pragnie nadal rozwijać się w tym kierunku czas, by wejść na kolejny poziom. Drugim etapem jego przygody z robotyką i programowaniem są warsztaty STARTER. Są to warsztaty pokazowe, podczas których Twoje dziecko będzie miało okazje skonstruować roboty ze specjalnych klocków LEGO Mindstorms w wersji Edukacyjnej, Lego Spike Prime i LEGO WeDo 2.0.

Dzięki tym jednym zajęciom edukacyjnym dziecko przekona się, że klocki LEGO to nie tylko proste budowle, ale równie zaawansowane konstrukcje, które nauczy się tworzyć i programować za pomocą kodów, rozwinie swoje umiejętności matematyczne i informatyczne.

Warsztat obejmuje 1 spotkanie. Koszt warsztatu wynosi 50 zł. Zajęcia odbywają się w Bawialni Edukacyjnej "Academia Robotica" w Galerii Wisła, ul. Wyszogrodzka 144

            Autorem programu zajęć jest m. in. Tomasz Wysocki – pasjonat LEGO i nauczyciel informatyki, programowania i druku 3D w najlepszych płockich Liceach Ogólnokształcących.

 
Zajęcia odbywają się w Bawialni Edukacyjnej "Academia Robotica" w Galerii Wisła, ul. Wyszogrodzka 144
 

Terminy warsztatów: 16 X, 15 I, 9 IV godzina 9:00