Urodziny w Bawialni

Urodziny w Bawialni Edukacyjnej Academia Robotica!


Szukasz pomysłu na niepowtarzalną imprezę urodzinową dla Twojego dziecka?
U nas zorganizujesz zabawę o jakiej Twoja pociecha nawet nie śniła! ???? Razem z naszymi trenerami przygotujemy przyjęcie przepełnione mnóstwem zabawy i edukacji, uśmiechu i niezapomnianych przeżyć! W ramach programu urodzinowego zapewniamy warsztaty z konstruowania z klocków Lego WeDo 2.0. oraz inne zabawy i konkursy ruchowe.
Program urodzin zawiera także czas wolny, w którym dzieci same będą mogły zdecydować, czy wolą np. zmierzyć się w tanecznym pojedynku, stanąć do zawodów sportowych z Microsoft Xbox Kinect, czy też wziąć udział w konkursie na najładniejszą budowlę w Minecraft. 


Najważniejszym jest dla nas zadowolenie i radość na twarzy Państwa dziecka, dlatego też wykwalifikowani trenerzy są cały czas obecni podczas przyjęcia. Dzięki temu wszyscy biorą czynny udział w atrakcjach, każde dziecko jest zaangażowane w zabawę i żaden uczestnik nie czuje się pominięty. 
Informacje dla rodziców: W razie jakichkolwiek pytań

zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego z panem Tomaszem Paciorkiem, który z pewnością rozjaśni wszelkie wątpliwości – nr tel.: 511 467 051


Pragniemy również podkreślić, że każdego klienta traktujemy indywidualnie. Dzięki temu zawsze staramy się dostosować do wymagań jubilata oraz jego rodziców, a każde zorganizowane przez nas urodziny są niepowtarzalne!

Zapisz się już dziś na nasze najlepsze kursy programowania w Python!