Półkolonie z Robotami

Sprawdź naszą ofertę na półkolownie wakacyjne i zimowe. 

Poniedziałek, wtorek i środa to dni warsztatów z robotyki. Zajęcia prowadzone będą na zestawach LEGO® Education SPIKE™ Prime. Jest to idealny, NAJNOWOCZEŚNIEJSZY i dostępny w Płocku TYLKO U NAS zestaw do nauki robotyki, który cechuje się kolorowymi elementami do budowy, łatwym w użyciu sprzętem elektronicznym oraz intuicyjnym językiem programowania!

Czwartek to dzień z BHP Consulting i technologią VR. Na dzieci czekać będą ćwiczenia z zastosowaniem okularów VR, pokazy robienia sztucznych ran oraz niezliczone gry i zabawy! (więcej na odwrocie)

Piątki i soboty to dni dla prawdziwych odkrywców! W każdy piątek ferii zaprosimy dzieci do naszego laboratorium, gdzie będą mogły poznać tajemnice chemii. Dzięki użyciu prawdziwych sprzętów laboratoryjnych poczują się jak prawdziwi naukowcy, a pod czujnym okiem instruktorów będą przeprowadzać eksperymenty takie jak zabawa suchym lodem, tworzenie własnych mydełek, budowanie wulkanu czy stworzenie własnych slimów!

W sobotę natomiast odbywać się będą warsztaty ekologiczne, które pokażą jak ważne jest życie w zgodzie z naturą już od najmłodszych lat. Podczas nich mali ekolodzy będą mieli okazję sadzić kwiatki, uczyć się segregowania odpadów, ładować sprzęt elektroniczny z użyciem energoroweru, czy budować bombę nasienną!


Każdego dnia od 10.00 do 18.00 odbywać się będzie konkurs ruchowy w strefie Kinect, w którym do wygrania będą niesamowite nagrody!!!

 

Zapisz się już dziś na nasze najlepsze kursy programowania w Python!