Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Googlemaps has a deprecated constructor in /home/robotica/domains/robotica.edu.pl/public_html/application/libraries/Googlemaps.php on line 16
Galeria Wisła

PIERWSZY ETAP – BAWIALNIA EDUKACYJNA w Galerii Wisła

Bawialnia Edukacyjna – ACADEMIA ROBOTICA to pierwszy etap przygody z robotyką i programowaniem Twojego dziecka. Jeśli widzisz, że oczy Twojej córki bądź syna śmieją się na sam widok klocków LEGO czy Minecrafta to Bawialnia Edukacyjna jest idealnym miejscem stworzonym właśnie dla takiego dziecka jak Twoje. W naszym punkcie może spędzić wolny czas i nauczyć się wielu nowych rzeczy poprzez zabawę. Z pomocą trenerów zacznie konstruować z klocków LEGO podstawowe roboty i pozna proste sposoby programowania dzięki edukacyjnych wersjach Minecrafta i Robloxa, w Ty będziesz mógł w spokoju zrobić zakupy w Galerii Wisła.

Z pewnością nasza Bawialnia Edukacyjna szybko stanie się ulubionym miejscem zarówno Twojego dziecka jak i Twoim.

Autorem programu zajęć jest m. in. Tomasz Wysocki – pasjonat LEGO i nauczyciel informatyki, programowania i druku 3D w najlepszych płockich Liceach Ogólnokształcących.

Godziny otwarcia Bawialni:
- czwartek piątek od godziny 15:00 do godziny 20:00,
- sobota od godziny 10:00 do godziny 20:00,
- niedziela handlowa od godziny 10:00 do godziny 20:00.


Koszt pobytu w Bawialni do końca 2023 roku to jedyne 30 złotych za godzinę.

Numer Telefonu do Bawialni Edukacyjnej" 518-112-242

 

Regulamin korzystania z Bawialni Edukacyjnej ACADEMIA ROBOTICA znajduje się tutaj.

Galeria